Tworzymy Twój Wizerunek

Sklepy Internetowe

Aktualnie obserwujemy niezwykle dynamiczny wzrost rynku e-commerce. Z uwagi na wygodę i odpowiednie zabezpieczenie transakcji online, coraz więcej zakupów dokonywanych jest właśnie za pośrednictwem Internetu.

Projektujemy i wdrażamy zaawansowane i funkcjonalne sklepy oraz hurtownie internetowe. Przedsięwzięcia przez nas realizowane oferują właścicielom bogatą funkcjonalność przy zachowaniu prostej, intuicyjnej obsługi. Dodatkowa integracja z najbardziej popularnymi systemami magazynowymi Subiekt i Comarch czy je praktycznie bezobsługowymi – co bardzo korzystnie przekłada się na koszty prowadzenia i możliwości przyszłego rozwoju.

ESTETYKA

Tworzone przez nas sklepy internetowe zawsze opatrzone są atrakcyjną, wyważoną szatą graficzną. Atrakcyjny wygląd sklepu przyciąga kupujących i pozwala spędzić im więcej czasu na przeglądaniu produktów. Przyjemna szata graficzna wzbudza zaufanie u kupującego i ma korzystny wpływ na podejmowanie przez niego decyzji zakupowych..

FUNKCJONALNOŚĆ

Sklepy internetowe posiadają całą gamę nowoczesnych funkcjonalności umożliwiających łatwe i efektywne zarządzanie produktami, klientami i dostawcami, a także na szybkie i bezpieczne realizowanie zamówień.

Najważniejsze funkcje:

 • edytor wizualny służący dodawaniu produktów
 • szerokie możliwości zarządzania asortymentem, kartotekami klientów i dostawców,
 • generowanie dokumentów zakupu (rachunków i faktur proforma),
 • wdrożone płatności online (PayU, Przelewy24, Transferuj etc.),
 • integracja z porównywarkami cenowymi (Ceneo, Nokaut, Skąpiec etc.),
 • platformy społecznściowe (Facebook, Twitter, Google+ etc.),
 • bony rabatowe oraz wiele innych.

PLATFORMA CMS

Projektując sklepy lub hurtownie internetowe bazujemy w oparciu o ogólnodostepne platformy zarządzania treścią (CMS). Po zakończeniu projektu prowadzimy pełne wsparcie w zakresie obsługi i rozwoju projektu.

WAŻNE: Wiele firm w swojej ofercie proponuje tworzenie sklepów w oparciu o ich autorskie platformy CMS. Taka sytuacja stwarza całkowity monopol dla tej firmy na możliwość rozwijania i wprowadzanie jakichkolwiek modyfikacy do projektu oraz ich wyceny.

INTEGRACJA Z PROGRAMAMI MAGAZYNOWYMI

Sprzężenie z platformami magazynowymi umożliwia skuteczne kontrolowanie zamówień w sklepie, efektywne zarządzanie stanami magazynowymi oraz kartotekami klientów. Taka integracja oszczędza czas praconików eleminując podwójne przepisywania danych i występowanie błędów z nim związanych Wszystkie czynności pomiędzy sklepem a programem są w pełni zautomatyzowane i nie wymagaja żadnej ingerencji.

Integracja sklepu lub hurtowni internetowej z programem magazynowym umożliwia:

  • automatyczną aktualizację stanów magazynowych,
  • zmianę cen produktów,
  • ewidencje i aktualizację statusów zamówień w programie magazynowym,
  • dodawanie kartotek nowych klient,
  • oraz wiele innych.

Integrujemy sklepy internetowe z programami Subiekt GT i Comarch Optima.

OPTYMALIZACJA

Każdy sklep jest w pełni optymalizowany pod kątem dotyczącym wyszukiwania zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Tylko prawidłowa optymalizacja pozwoli potencjalnym klientom na łatwe odnalezienie go w wyszukiwarce. Ponadto taki zabieg znacznie obniża koszty ewentualnego pozycjonowania sklepu w przyszłości.

Optymalizacja sklepu internetowego jest kluczowym elementem mającym wpływ na sukces całego przedsięwzięcia. Warto zapoznać się z szerszym opisem tego zagadnienie w ofercie – projektowanie stron.