Tworzymy Twój Wizerunek

Strony Internetowe

Firmowa strona internetowa w obecnych czasach, jest pierwszoplanowym narzędziem zaliczanym do pozyskiwania informacji o przedsiębiorstwie, jego promocji i budowania wizerunku.
Zajmujemy się tworzeniem stron WWW od wizytówek internetowych, poprzez niewielkie strony firmowe, blogi, aż po duże portale korporacyjne, Projektujemy strony internetowe na miarę biznesowych ambicji naszych klientów.
Tworzone przez nas strony internetowe, skupiają najistotniejsze dla potencjalnych klientów informacje i prezentują je w czytelnej, eleganckiej formie.

Na etapie projektowania strony najwięcej uwagi poświęcamy poniższym aspektom.

ESTETYKA

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, ponieważ może być tylko jedno. To właśnie ono w dużym stopniu determinuje sposób postrzegania firmy przez klientów i ma istotny wpływ na podejmowane przez nich decyzje.

Staramy się, aby nasze strony były atrakcyjne wizualnie a przy tym przejrzyste i estetyczne, nie przepełnione zbędnymi technologiami czy efektami. Zależy nam na pozytywnym wydźwięku ze strony potencjalnego klienta przy pierwszym kontakcie z serwisem internetowym firmy.

UŻYTECZNOŚĆ

Staramy się projektować strony w taki sposób aby wszystkie kluczowe informacje na niej zawarte były dobrze wyeksponowane i łatwo dostępne. Istotnym jest aby klient znalazł na stronie to czego szuka przy maksymalnie 2 kliknięciach myszką. Bardzo łatwo jest zniechęcić i zdenerwować odwiedzającego stronę internetową jeżeli ważne dla niego informacje, których poszukuje są trudno dostępne.

CMS

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe oparte są o systemy zarządzania treścią (CMS), które umożliwiają właścicielowi łatwe i szybkie wprowadzanie zmian. Wybór platformy CMS opieramy wyłącznie o grupę ogólnodostępnych otwartych platform zarządzania treścią.

WAŻNE: Wiele firm na rynku buduje strony używając swoich autorskich platform CMS, a co za tym idzie tylko oni są w stanie wprowadzać do niej jakiekolwiek modyfikacje. Duży problem pojawia się w momencie kiedy taka firma znika z horyzontu, bądź jeżeli nie mamy ochoty kontynuować z nią współpracy.
Opisana sytuacja nie mam miejsca w przypadku stron internetowych opartych o ogólnodostępne platformy CMS, której obsługę może przejąć w każdej chwili inna firma lub osoba.

OPTYMALIZACJA SEO

Jest to kluczowy aspekt na którym się skupiamy w trakcie projektowania strony. W naszym przekonaniu strona internetowa jest narzędziem marketingowym, które ma obowiązek przynosić korzyści jego właścicielowi.
Ponieważ obecnie blisko 95% internautów korzysta z wyszukiwarki Google w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji, istotnym jest aby strona internetowa wyświetlała się na jak najwyższych pozycjach.

Optymalizacja polega na dostosowaniu aspektów technicznych strony internetowej w taki sposób, aby roboty Google mogły łatwo sczytywać informacje na niej zawarte. Dzięki temu strona jest kwalifikowana jako bardziej wartościowa i przyjazna dla odbiorcy, a co za tym idzie umieszczana wyżej w wynikach wyszukiwania.

Wartym zaznaczenia jest że dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona internetowa potrafi wyświetlać się nawet na 1 stronie wyszukiwarki Google bez dodatkowego jej pozycjonowania! Oczywiście poprawna optymalizacja ma także korzystny wpływ na sposób ewentualnego przyszłego jej pozycjonowania i koszty z nim związane.

WAŻNE: Kwestia optymalizacji nie jest niestety taka prosta, ponieważ Google wprowadza 2-4 razy do roku znaczące zmiany w algorytmu działania swojej wyszukiwarki. Wiele firm na rynku zajmujących się projektowaniem stron internetowych, nie posiada w swoich szeregach specjalisty ds. SEO. W takim wypadku firma ta stworzy być może atrakcyjny wizualnie serwis ale niestety trudny do wypromowania. To jak przygotować piękny banner reklamowy i postawić go w środku gęstego lasu… Niestety obecnie ponad 80% stron w ogóle nie jest optymalizowanych przez ich twórców. Dzieje się tak ponieważ najzwyczajniej właściciele nie posiadają wiedzy dotyczącej potrzeby optymalizacji, a co za tym idzie nie wymagają jej wykonania. Bardzo często także sami twórcy nie interesują tym na bieżąco i wolą pominąć aspekt optymalizacji omawiając swoją ofertę stworzenia strony internetowej.

Po zakończeniu prac, udzielamy ciągłego wsparcia przy obsłudze strony oraz oferujemy Klientom całe spektrum narzędzi pozwalających na jej promocję strony w sieci.